Bowling Club Budapest
Telefon:
Club: MAMMUT STRIKE
Dátum:
Időpont: Időtartam: Pályák száma:

Kedves Vendégeink!
Kérjük, hogy a lefoglalt pályákra a foglalás időpontját megelőző 10 perccel bejelentkezni szíveskedjenek, amennyiben előre jelzik késésüket, természetesen a pályát tartjuk.
Mammut BC bemutatkozó
Nyitva tartás, áraink
Elérhetőség, Térkép
Svédasztalos menü ajánlatok
Születésnapi Party gyermekeknek
Étlap
Itallap

Erzsébet Utalvány elfogadóhely
SZÉP Kártya elfogadóhely
Mammut Bowling Club Budapest

Mammut Bowling Club
Magyarország legnagyobb bowling klubja

Mammut BC bemutatkozó
2001. szeptemberében
nyitottuk meg bowling klubunkat, mely a Mammut 2 Bevásárló- és Szórakoztató Központban /II.ker.Lövőház u.2-6. II. emelet/ található.

Mammut Bowling Club
Létesítményünk
a nemzetközi követelményeknek megfelelő 8 automata pályával muködik.

Örömmel várjuk munkahelyi kollektívák, baráti társaságok jelentkezését rendszeres, vagy ünnepi rendezvények megtartása céljából.

A család együttsportolását gyerekpálya kialakításával és könnyített "gyerekgolyókkal" kívánjuk biztosítani.

E társasági sportot

igénybevevők játékukat követően kb. 100 fős éttermünkben ismerkedhetnek meg speciális ételeinkkel, pizzáinkkal, frissülhetnek fel szélesköru italválasztékunkból, koktéljainkból.

Lehetőséget biztosítunk a személyes, telefonon történő illetve online pálya- és asztalfoglalásra !

Főoldal  |  Kapcsolat  |  Mammut Bowling Club  |  Strike Bowling Club
by xGraFiX